AOTA-B252008S4R7MT
Numer produktu DigiKey
535-AOTA-B252008S4R7MTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AOTA-B252008S4R7MTCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AOTA-B252008S4R7MTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AOTA-B252008S4R7MT
Opis
FIXED IND 4.7UH 1.8A 180 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 1.8 A Maks. 180mOhm 1008 (2520 metryczne)
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 180mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
20MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
1008 (2520 metryczne)
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
1008
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,75A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)