AOTA-B201612Q1R5MT
Numer produktu DigiKey
535-AOTA-B201612Q1R5MTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AOTA-B201612Q1R5MTCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AOTA-B201612Q1R5MTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AOTA-B201612Q1R5MT
Opis
FIXED IND 1.5UH 2.3A 80 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 2.3 A Maks. 80mOhm 0806 (2016 metryczne)
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 80mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
0806 (2016 metryczne)
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
0806
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,8A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)