AOTA-B201610S3R3-101-T
Numer produktu DigiKey
535-AOTA-B201610S3R3-101-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AOTA-B201610S3R3-101-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AOTA-B201610S3R3-101-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AOTA-B201610S3R3-101-T
Opis
FIXED IND 3.3UH 2.1A 140 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 2.1 A Maks. 140mOhm 0806 (2016 metryczne)
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 140mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
21MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
0806 (2016 metryczne)
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
0806
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,4A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)