AOTA-B201608S1R0MT
Numer produktu DigiKey
535-AOTA-B201608S1R0MTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AOTA-B201608S1R0MTCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AOTA-B201608S1R0MTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AOTA-B201608S1R0MT
Opis
FIXED IND 1UH 3.7A 52 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 3.7 A Maks. 52mOhm 0806 (2016 metryczne)
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 52mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
57MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
0806 (2016 metryczne)
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
0806
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
4,1A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)