AOTA-B201608S1R0MT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | AOTA-B201608S1R0MT |
Opis | FIXED IND 1UH 3.7A 52 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 3.7 A Maks. 52mOhm 0806 (2016 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 52mOhm |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 57MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 1 MHz |
Typ Odlewane | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia 0806 (2016 metryczne) |
Tolerancja ±20% | Obudowa dostawcy urządzenia 0806 |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Prąd - nasycenia (Isat) 4,1A | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,031" (0,80mm) |