AOTA-B160808S2R2MT
Numer produktu DigiKey
535-AOTA-B160808S2R2MTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AOTA-B160808S2R2MTCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AOTA-B160808S2R2MTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AOTA-B160808S2R2MT
Opis
FIXED IND 2.2UH 1A 290 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 1 A Maks. 290mOhm 0603 (1608 metryczne)
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 290mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
40MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
0603
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,2A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)