AOTA-B141206SR47MT
Numer produktu DigiKey
535-AOTA-B141206SR47MTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AOTA-B141206SR47MTCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AOTA-B141206SR47MTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AOTA-B141206SR47MT
Opis
FIXED IND 470NH 2.9A 41 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 nH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 2.9 A Maks. 41mOhm 0505 (1412 metryczne)
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 41mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
115MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
0505 (1412 metryczne)
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
0505
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,047" (1,40mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
3A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)