AOTA-B141206SR33MT
Numer produktu DigiKey
535-AOTA-B141206SR33MTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AOTA-B141206SR33MTCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AOTA-B141206SR33MTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AOTA-B141206SR33MT
Opis
FIXED IND 330NH 3.5A 32 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 nH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 3.5 A Maks. 32mOhm 0505 (1412 metryczne)
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 32mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
120MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
0505 (1412 metryczne)
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
0505
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,047" (1,40mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
5,4A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)