AMXLA-Q6030-1R0M-T
Numer produktu DigiKey
535-AMXLA-Q6030-1R0M-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AMXLA-Q6030-1R0M-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AMXLA-Q6030-1R0M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AMXLA-Q6030-1R0M-T
Opis
FIXED IND 1UH 13A 8 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 13 A Maks. 8mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AMXLA-Q6030-1R0M-T Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
14A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 8mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 180°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,260" (7,10mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)