AMXLA-Q1040-680M-T
Numer produktu DigiKey
535-AMXLA-Q1040-680M-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AMXLA-Q1040-680M-T
Opis
FIXED IND 68UH 3A 240 MOHM SMD
Szczegółowy opis
68 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 3 A Maks. 240mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2,8A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 240mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 180°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)