AMXLA-Q1040-470M-T
Numer produktu DigiKey
535-AMXLA-Q1040-470M-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AMXLA-Q1040-470M-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AMXLA-Q1040-470M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AMXLA-Q1040-470M-T
Opis
FIXED IND 47UH 3.4A 167 MOHM SMD
Szczegółowy opis
47 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 3.4 A Maks. 167mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AMXLA-Q1040-470M-T Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
4A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 167mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 180°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)