AMPLA1004S-2R2MT
Numer produktu DigiKey
535-AMPLA1004S-2R2MTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AMPLA1004S-2R2MTCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AMPLA1004S-2R2MTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AMPLA1004S-2R2MT
Opis
FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 12 A Maks. 7mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AMPLA1004S-2R2MT Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
27A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 7mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)