AMDLA4020Q-1R5MT
Numer produktu DigiKey
535-AMDLA4020Q-1R5MTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AMDLA4020Q-1R5MTCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
AMDLA4020Q-1R5MT
Opis
FIXED IND 1.5UH 4A 26 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 4 A Maks. 26mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AMDLA4020Q-1R5MT Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
5,4A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 26mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,173" x 0,157" (4,40mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)