AMDLA3020S-1R0MT
Numer produktu DigiKey
535-AMDLA3020S-1R0MTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AMDLA3020S-1R0MTCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AMDLA3020S-1R0MTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AMDLA3020S-1R0MT
Opis
FIXED IND 1UH 5A 30 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 5 A Maks. 30mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AMDLA3020S-1R0MT Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
8A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 30mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,134" x 0,118" (3,40mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)