AMCA62-2R640G-01F-T jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
2,6GHz WiMax™, WLAN Mikroukład Anteny RF 2,54GHz - 2,74GHz 2,6dBi Lutowany Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Abracon: Who We Are Today
AMCA62-2R640G-01F-T
Numer produktu DigiKey
535-12393-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AMCA62-2R640G-01F-T
Opis
RF ANT 2.6GHZ CHIP SOLDER SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AMCA62-2R640G-01F-T Modele
Kategoria
Typ anteny
Mikroukład
Producent
Abracon LLC
Liczba pasków
1
Seria
VSWR
2
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Wzmocnienie
2,6dBi
Status części
Nieaktualne
Moc - maks.
3 W
Standard/grupa RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Zakończenie
Lutowany
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,6GHz
Wysokość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Zakres częstotliwości
2,54GHz - 2,74GHz