AMCA31-101-2R450G-S1F-T3
Numer produktu DigiKey
535-14515-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-14515-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-14515-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AMCA31-101-2R450G-S1F-T3
Opis
RF ANT 2.45GHZ CHIP SOLDER SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,45GHz Bluetooth, Wi-Fi Mikroukład Anteny RF 0,5dBi Lutowany Montaż powierzchniowy
Modele EDA/CAD
AMCA31-101-2R450G-S1F-T3 Modele
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Abracon LLC
VSWR
2
Seria
Wzmocnienie
0,5dBi
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Moc - maks.
3 W
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Standard/grupa RF
Bluetooth, Wi-Fi
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz)
Wysokość (maks.)
0,047" (1,20mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,45GHz