AIUR-15-391K
Numer produktu DigiKey
AIUR-15-391K-ND
Producent
Numer produktu producenta
AIUR-15-391K
Opis
FIXED IND 390UH 1.7A 290 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
390 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.7 A Maks. 290mOhm Promieniowe, cylinder pionowy (otwarty)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AIUR-15-391K Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 290mOhm
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, cylinder pionowy (otwarty)
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,787" (20,00mm)