AIUR-03-6R8M
Numer produktu DigiKey
AIUR-03-6R8M-ND
Producent
Numer produktu producenta
AIUR-03-6R8M
Opis
FIXED IND 6.8UH 2.3A 35 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.3 A Maks. 35mOhm Promieniowe, cylinder pionowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AIUR-03-6R8M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 35mOhm
Seria
Q przy częst.
20 przy 7,96MHz
Opakowanie
Zbiorcze
Częstotliwość - rezonansu własnego
29MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, cylinder pionowy
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,354" (9,00mm)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
3,7A