AIML-0603-1R0K-T
Numer produktu DigiKey
535-11591-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-11591-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-11591-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AIML-0603-1R0K-T
Opis
FIXED IND 1UH 25MA 600 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 25 mA Maks. 600mOhm 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AIML-0603-1R0K-T Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 600mOhm
Prod.
Q przy częst.
35 przy 10MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
125MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
10 MHz
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)