AIML-0402HP-77NK-T
Numer produktu DigiKey
535-AIML-0402HP-77NK-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AIML-0402HP-77NK-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AIML-0402HP-77NK-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AIML-0402HP-77NK-T
Opis
FIXED IND 77NH 700MA 270 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77 nH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 700 mA 270mOhm 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
900mA
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
270mOhm
Temperatura robocza
-45°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
0.1 MHz
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)