AIMC-Q0402-2N7B-T
Numer produktu DigiKey
535-AIMC-Q0402-2N7B-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AIMC-Q0402-2N7B-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AIMC-Q0402-2N7B-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AIMC-Q0402-2N7B-T
Opis
FIXED IND 2.7NH 800MA 160 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.7 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 800 mA Maks. 160mOhm 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Q przy częst.
8 przy 100MHz
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
6GHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±0,1nH
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,024" (1,00mm x 0,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Ekranowanie
Nieekranowane
Bazowy numer produktu
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 160mOhm