AIMC-Q0402-10NG-T
Numer produktu DigiKey
535-AIMC-Q0402-10NG-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AIMC-Q0402-10NG-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AIMC-Q0402-10NG-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AIMC-Q0402-10NG-T
Opis
FIXED IND 10NH 500MA 300 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 500 mA Maks. 300mOhm 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Q przy częst.
8 przy 100MHz
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
3,4GHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,024" (1,00mm x 0,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Ekranowanie
Nieekranowane
Bazowy numer produktu
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 300mOhm