AIMC-0805-56NJ-T
Numer produktu DigiKey
535-11570-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-11570-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-11570-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AIMC-0805-56NJ-T
Opis
FIXED IND 56NH 300MA 750 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 300 mA Maks. 750mOhm 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AIMC-0805-56NJ-T Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 750mOhm
Prod.
Q przy częst.
18 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
800MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,041" (1,05mm)