AIMC-0603-3N9S-T
Numer produktu DigiKey
535-11540-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-11540-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-11540-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AIMC-0603-3N9S-T
Opis
FIXED IND 3.9NH 500MA 140 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.9 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 500 mA Maks. 140mOhm 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AIMC-0603-3N9S-T Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 140mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
7GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±0,3nH
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)