AIMC-0603-3N9S-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | AIMC-0603-3N9S-T |
Opis | FIXED IND 3.9NH 500MA 140 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 3.9 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 500 mA Maks. 140mOhm 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | AIMC-0603-3N9S-T Modele |
Kategoria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 140mOhm |
Prod. | Q przy częst. 10 przy 100MHz |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 7GHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 MHz |
Typ Wielowarstwowe | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Materiał - rdzeń | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Indukcyjność | Obudowa dostawcy urządzenia 0603 (1608 metryczne) |
Tolerancja ±0,3nH | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,037" (0,95mm) |