AFS20A26-915.00-T3 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | AFS20A26-915.00-T3 |
Opis | FILTER SAW 915MHZ 4-SMD |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 915MHz Częstotliwość Przeznaczenie ogólne Filtr RF SAW (akustycznej fali powierzchniowej o częstotliwości radiowej) 2dB 26MHz pasmo 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | AFS20A26-915.00-T3 Modele |
Kategoria | Tłumienność 2dB |
Producent Abracon LLC | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 4-SMD, brak odprowadzenia |
Częstotliwość - środkowa 915MHz | Wysokość (maks.) 0,035" (0,90mm) |
Szerokość pasma 26MHz | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |