AFS14A35-1591.50-T3
Numer produktu DigiKey
AFS14A35-1591.50-T3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AFS14A35-1591.50-T3
Opis
FILTER SAW 1.592GHZ 5-SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,592GHz Częstotliwość Przeznaczenie ogólne Filtr RF SAW (akustycznej fali powierzchniowej o częstotliwości radiowej) 2,4dB 35MHz pasmo 5-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AFS14A35-1591.50-T3 Modele
Kategoria
Tłumienność
2,4dB
Producent
Abracon LLC
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
5-SMD, brak odprowadzenia
Status części
Aktywny
Wysokość (maks.)
0,028" (0,70mm)
Częstotliwość - środkowa
1,592GHz
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,043" (1,40mm x 1,10mm) (dł. x szer.)
Szerokość pasma
35MHz