AFS14A26-915.00-T3
Numer produktu DigiKey
535-12062-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-12062-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-12062-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AFS14A26-915.00-T3
Opis
FILTER SAW 915MHZ 5-SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
915MHz Częstotliwość Przeznaczenie ogólne Filtr RF SAW (akustycznej fali powierzchniowej o częstotliwości radiowej) 2,5dB 26MHz pasmo 5-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AFS14A26-915.00-T3 Modele
Kategoria
Tłumienność
2,5dB
Producent
Abracon LLC
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
5-SMD, brak odprowadzenia
Status części
Aktywny
Wysokość (maks.)
0,028" (0,70mm)
Częstotliwość - środkowa
915MHz
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,043" (1,40mm x 1,10mm) (dł. x szer.)
Szerokość pasma
26MHz