AFBC-Q0805H-601-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 2 197
Arkusz danych
600 Ohms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 1A 200mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AFBC-Q0805H-601-T
Numer produktu DigiKey
535-AFBC-Q0805H-601-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AFBC-Q0805H-601-T
Opis
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
200mOhm
Producent
Abracon LLC
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,033" (0,85mm)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (maks.)
1A