AEACAQ190012-S868
Numer produktu DigiKey
535-14497-ND
Producent
Numer produktu producenta
AEACAQ190012-S868
Opis
RF ANT 868MHZ WHIP STR IPEX MHF
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
868MHz ISM, LoRa, LPWAN, Sigfox Bat, prosty Anteny RF 3,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Mocowanie złącza
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Abracon LLC
VSWR
2
Seria
Wzmocnienie
3,5dBi
Opakowanie
Zbiorcze
Moc - maks.
10 W
Status części
Aktywny
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Wysokość (maks.)
7,480" (190,00mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
868MHz