AEACAQ190012-S2400
Numer produktu DigiKey
535-14496-ND
Producent
Numer produktu producenta
AEACAQ190012-S2400
Opis
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR IPEX MHF
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,4GHz ISM, Wi-Fi Bat, prosty Anteny RF 2,4GHz - 2,483GHz 5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Mocowanie złącza
Kategoria
Typ anteny
Bat, prosty
Producent
Abracon LLC
Liczba pasków
1
Seria
VSWR
2
Opakowanie
Zbiorcze
Wzmocnienie
5dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
10 W
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM, Wi-Fi
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz)
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,4GHz
Wysokość (maks.)
7,480" (190,00mm)
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,483GHz