AEACAC195013-S915
Numer produktu DigiKey
535-14820-ND
Producent
Numer produktu producenta
AEACAC195013-S915
Opis
RF ANT 915MHZ WHIP TILT SMA ML
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
915MHz ISM, LoRa, LPWAN, Sigfox Bat, przechylony Anteny RF 903MHz - 928MHz 3dBi SMA męskie Mocowanie złącza
Kategoria
Typ anteny
Bat, przechylony
Producent
Abracon LLC
Liczba pasków
1
Seria
VSWR
2,5
Opakowanie
Zbiorcze
Wzmocnienie
3dBi
Status części
Aktywny
Zakończenie
SMA męskie
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Wysokość (maks.)
7,677" (195,00mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
915MHz
Zastosowania
ISM, LoRa, LPWAN, Sigfox
Zakres częstotliwości
903MHz - 928MHz