ADCR-E02R7SA504MB
Numer produktu DigiKey
535-ADCR-E02R7SA504MB-ND
Producent
Numer produktu producenta
ADCR-E02R7SA504MB
Opis
CAPACITOR 0.5F 2.7V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 mF (EDLC) Superkondensatory 2.7 V Promieniowe, puszka 280mOhm
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
280mOhm
Producent
Abracon LLC
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
500 mF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,551" (14,00mm)
Napięcie - znamionowe
2.7 V
Temperatura robocza
-40°C - 70°C