ADCM-S06R0SA474WB
Numer produktu DigiKey
535-ADCM-S06R0SA474WB-ND
Producent
Numer produktu producenta
ADCM-S06R0SA474WB
Opis
CAPACITOR 0.47F 6V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 mF (EDLC) Superkondensatory 6 V Promieniowe 900mOhm przy 1kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
900mOhm przy 1kHz
Producent
Abracon LLC
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,453" (11,50mm)
Pojemność
470 mF
Rozmiar / wymiar
0,713" x 0,378" (18,10mm x 9,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
0%, 40%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,748" (19,00mm)
Napięcie - znamionowe
6 V
Temperatura robocza
-40°C - 65°C