ACMS-Q4523E-201-T
Numer produktu DigiKey
535-ACMS-Q4523E-201-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ACMS-Q4523E-201-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ACMS-Q4523E-201-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACMS-Q4523E-201-T
Opis
CMC 200UH 110MA 2LN SMD AEC-Q200
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 110mA DCR 4,5Ohm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
4,5Ohm
Producent
Abracon LLC
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,098" (2,50mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
200 µH @ 100 kHz
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Prąd znamionowy (maks.)
110mA