ACMP-Q2012-121-T
Numer produktu DigiKey
535-ACMP-Q2012-121-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ACMP-Q2012-121-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ACMP-Q2012-121-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACMP-Q2012-121-T
Opis
CMC 400MA 2LN 120OHM SMD AECQ200
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 120 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 300mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
300mOhm
Producent
Abracon LLC
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,055" (1,40mm)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Prąd znamionowy (maks.)
400mA