ACMP-5025-501-T
Numer produktu DigiKey
535-ACMP-5025-501-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ACMP-5025-501-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ACMP-5025-501-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACMP-5025-501-T
Opis
CMC 4A 2LN 500 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 500 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 19mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ACMP-5025-501-T Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
4A
Producent
Abracon LLC
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
19mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,189" (5,00mm x 4,80mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,098" (2,50mm)
Impedancja przy częstotliwości
500 Ohms @ 100 MHz