ACML-0805-500-T
Numer produktu DigiKey
535-ACML-0805-500-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ACML-0805-500-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ACML-0805-500-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACML-0805-500-T
Opis
FERRITE BEAD 50 OHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Ohms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 1A 50mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ACML-0805-500-T Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1A
Producent
Abracon LLC
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
50mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Impedancja przy częstotliwości
50 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)