ACMF-03-650-T | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 535-12375-2-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | ACMF-03-650-T |
Opis | CMC 100MA 2LN 65 OHM SMD |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 65 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 2,5Ohm (typ.) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd znamionowy (maks.) 100mA |
Producent Abracon LLC | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 2,5Ohm (typ.) |
Seria | Napięcie znamionowe - prąd stały 10V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Status części Nieaktualne | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ filtra Linia sygnału | Rozmiar / wymiar 0,035" x 0,027" (0,88mm x 0,68mm) (dł. x szer.) |
Liczba linii 2 | Wysokość (maks.) 0,022" (0,55mm) |
Impedancja przy częstotliwości 65 Ohms @ 100 MHz | Obudowa / skrzynia 0302 (0806 metryczne), 4 odprowadzenia |