ACAG0301-2450-T
Numer produktu DigiKey
535-15201-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-15201-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-15201-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACAG0301-2450-T
Opis
RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,45GHz ISM, Wi-Fi, Zigbee™ Mikroukład Anteny RF 2,4GHz - 2,5GHz 5,19dBi Lutowany Montaż powierzchniowy
Kategoria
Typ anteny
Mikroukład
Producent
Abracon LLC
Liczba pasków
1
Seria
VSWR
2
Digi-Reel®
Wzmocnienie
5,19dBi
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM, Wi-Fi
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz)
Wysokość (maks.)
0,047" (1,20mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,45GHz
Zastosowania
ISM, Wi-Fi, Zigbee™
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,5GHz