ACAG0301-15752450-T
Numer produktu DigiKey
535-14485-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-14485-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-14485-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACAG0301-15752450-T
Opis
RF ANT 1.575GHZ/2.4GHZ CHIP SLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,575GHz, 2,4GHz Bluetooth, GPS, ISM, Wi-Fi Mikroukład Anteny RF 1,565GHz - 1,585GHz, 2,4GHz - 2,5GHz 1,21dBi, 3,18dBi Lutowany Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ACAG0301-15752450-T Modele
Kategoria
Zakres częstotliwości
1,565GHz - 1,585GHz, 2,4GHz - 2,5GHz
Producent
Abracon LLC
Typ anteny
Mikroukład
Seria
Liczba pasków
2
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wzmocnienie
1,21dBi, 3,18dBi
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Standard/grupa RF
Bluetooth, pasmo ogólne ISM, nawigacja, Wi-Fi
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Grupa częstotliwości
UHF (1GHz - 2GHz), UHF (2GHz - 3GHz)
Wysokość (maks.)
0,047" (1,20mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
1,575GHz, 2,4GHz