ABSTS5A2-22NM024M
Numer produktu DigiKey
535-ABSTS5A2-22NM024MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ABSTS5A2-22NM024MCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ABSTS5A2-22NM024MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABSTS5A2-22NM024M
Opis
FILTER SAW 1.223GHZ 5-SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,223GHz Częstotliwość GPS Filtr RF SAW (akustycznej fali powierzchniowej o częstotliwości radiowej) 1,8dB 52MHz pasmo 5-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Tłumienność
1,8dB
Producent
Abracon LLC
Zastosowania
GPS
Obudowa / skrzynia
5-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość - środkowa
1,223GHz
Wysokość (maks.)
0,020" (0,50mm)
Szerokość pasma
52MHz
Rozmiar / wymiar
0,043" x 0,035" (1,10mm x 0,90mm) (dł. x szer.)