AANI-FB-0086-0100W
Numer produktu DigiKey
535-AANI-FB-0086-0100W-ND
Producent
Numer produktu producenta
AANI-FB-0086-0100W
Opis
FPC ANT WI-FI6E/7 TRI-BAND 2.4/
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,44GHz, 5,5GHz, 6,525GHz 802,11b/be/g/n/ac/ax, Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™ Płaska łata Anteny RF 2,4GHz - 2,483GHz, 5,15GHz - 5,85GHz, 5,925GHz - 7,125GHz 3dBi, 3,6dBi, 2,7dBi I-PEX MHF4 (U,FL) Samoprzylepna
Kategoria
Liczba pasków
3
Producent
Abracon LLC
VSWR
2
Seria
Wzmocnienie
3dBi, 3,6dBi, 2,7dBi
Opakowanie
Torba
Funkcje
Kabel - 100mm
Status części
Aktywny
Zakończenie
I-PEX MHF4 (U,FL)
Standard/grupa RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Typ mocowania
Samoprzylepna
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Wysokość (maks.)
0,008" (0,20mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,44GHz, 5,5GHz, 6,525GHz
Zastosowania
802,11b/be/g/n/ac/ax, Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,483GHz, 5,15GHz - 5,85GHz, 5,925GHz - 7,125GHz