S-L2980A52MC-TF-U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-L2980A52MC-TF-U
Numer produktu DigiKey
S-L2980A52MC-TF-U-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-L2980A52MC-TF-U
Opis
IC REG LINEAR 5.2V 150MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1 µA
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
140 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
PSRR
60dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wejściowe (maks.)
10V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
5,2V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,14V przy 50mA