S-25A320B0A-T8T2U3
Numer produktu DigiKey
1662-S-25A320B0A-T8T2U3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-25A320B0A-T8T2U3
Opis
IC EEPROM 32KBIT SPI 8TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pamięć EEPROM Pamięci IC 32kbit SPI 6.5 MHz 8-TSSOP
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI
Prod.
Częstotliwość zegara
6.5 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
4ms
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
2,5V - 5,5V
Typ pamięci
Nieulotna
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)