S-25A010A0A-J8T2UD
Numer produktu DigiKey
1662-S-25A010A0A-J8T2UDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-25A010A0A-J8T2UD
Opis
IC EEPROM 1KBIT SPI 8SOP-J
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pamięć EEPROM Pamięci IC 1kbit SPI 6.5 MHz 8-SOP-J
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI
Prod.
Częstotliwość zegara
6.5 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
4ms
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
2,5V - 5,5V
Typ pamięci
Nieulotna
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)