S-19401A31A-K8T2U4 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nadzorca Otwarty dren lub otwarty kolektor 1 kanał 8-TMSOP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Keep an Eye on MCU Safety - Achieving the impossible S-19400, S-19401 Series
S-19401A31A-K8T2U4
Numer produktu DigiKey
1662-S-19401A31A-K8T2U4TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-19401A31A-K8T2U4
Opis
WATCHDOG TIMER
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Resetowanie
Aktywny wysoki
Producent
Limit czasowy resetowania
Min. 8,7ms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q100
Typ
Obwód nadzorujący
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba monitorowanych napięć
1
Obudowa / skrzynia
8-WSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,110", 2,80mm)
Napięcie - progowe
3,1V