S-19252C29H-A4T7U4 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA HSNT-4-B
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4 SMD
S-19252C29H-A4T7U4
Numer produktu DigiKey
1662-S-19252C29H-A4T7U4TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-19252C29H-A4T7U4
Opis
IC REG LIN 2.9V 150MA HSNT-4-B
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
57 µA
Seria
PSRR
80dB - 65dB (1kHz - 10kHz)
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, płynny start
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,9V
Spadek napięcia (maks.)
0,103V przy 100mA