S-19251D25H-A4T6U4 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA HSNT-4-A
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4 SMD
S-19251D25H-A4T6U4
Numer produktu DigiKey
1662-S-19251D25H-A4T6U4TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-19251D25H-A4T6U4
Opis
IC REG LIN 2.5V 150MA HSNT-4-A
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
4.5 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
50 µA
Seria
PSRR
70dB (1kHz)
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Spadek napięcia (maks.)
0,32V przy 100mA