S-191LQ45AA-S8T1U7
Numer produktu DigiKey
1662-S-191LQ45AA-S8T1U7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-191LQ45AA-S8T1U7
Opis
S-191LQ45AA-S8T1U7
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Nadzorca Otwarty dren lub otwarty kolektor 1 kanał 8-HTMSOP
Kategoria
Resetowanie
Aktywny niski
Producent
ABLIC Inc.
Limit czasowy resetowania
Typ. 80µs
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q100
Typ
Detektor napięcia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba monitorowanych napięć
1
Obudowa / skrzynia
8-VSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,110", 2,80mm), podkładka odsłonięta
Napięcie - progowe
4,5V